×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ بهمن - ۱۳۹۶  
true


true

سید محمد برزین زاده رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان چرام طی گفتگویی با خبرنگار ملانیوز از چرام: خبر از روشنایی تمامی معابر و خیابان های اصلی شهر چرام درابتدای  سال ۹۷ را داد که شما را به ادامه این گفتگو دعوت می کنیم :   تلفات در شهرستان چرام چند درصد است ؟ مهندس […]

روشنایی تمامی معابر و خیابان های اصلی شهر چرام دراوایل  سال ۹۷

سید محمد برزین زاده رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان چرام طی گفتگویی با خبرنگار ملانیوز از چرام: خبر از روشنایی تمامی معابر و خیابان های اصلی شهر چرام درابتدای  سال ۹۷ را داد که شما را به ادامه این گفتگو دعوت می کنیم :

 

تلفات در شهرستان چرام چند درصد است ؟

مهندس برزین زاده چنین پاسخ داد: تلفات برق درچرام به%۲۰ میرسد.

 

باتوجه به صحبت معاون وزیر که تلفات باید %۱۴درصد باشد وتلفات الان ۶%بیش از حد مجاز میباشد شاید گاهی باعث قطعی برق شودو ممکن است به وسایل مردم اسیب وارد کند؛ در این خصوص چه راهکاری دارید؟

 

برزین زاده گفت: تلفات به دوبخش تقسیم میشود ۱-تلفات فنی ۲-تلفات غیر فنی

 

تلفات فنی بیشتر بحث اتصالات سست وسطح مقطع سیمها و ظرفیت خالی ترانسها میباشد که بعضی مواقع بیشتر از حد مجازبار از آن کشیده میشود و تلفات غیر فنی برقهای غیر مجاز پنهان و آشکار و دست کاری کنتورها میباشد.

 

برزین زاده در ادامه صحبتهای خود افزود:

شروع به کار خود را برای پلمپ کنتورها از شهرسرفاریاب وروستاهای اطراف شروع کرده ایم وآچارکشی که از ایستگاه برق تا شهر چرام انجام شده و واحد ها را موظف نموديم  جهت کاهش تلفات طرح پیشنهاد دهند و ترانسهایی درسطح شهر نصب نماییم تا رسیدن فصل گرما تلفات به حد مجاز برسد.

برزین زاده گفت:روشنایی شهر با سیستم مدیریتی بنده سازگار نیست و پیشنهاد داده شد تا چراغ برای معابر فرعی درسطح شهر پیش بینی شود و بلوارهای اصلی شهر را باهمکاری شهردارتا اوایل سال ۹۷به روشنایی مطلوب برسانیم

 

از پیش بینی تا اجرا چه مدت طول میکشد؟

 

برزین زاده گفت: مرحله به مرحله و در یک زمان تا اوایل سال ۹۷ تمامی چراغها نصب میشود و تا رسیدن فصل گرما تلفات حدمطلوب رسانده میشود.

درپایان ازساختمان اداری صحبت شد که خیلی محروم مانده و باید ساختمانی ساخته شود در شأن مردم چرام.

 

 


true
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

true

آدرس

تهران ؛ خیابان نواب ، خیابان رودکی جنوبی ، تقاطع رودکی _مرتضوی ، کوچه توانا ، پلاک 4 ، طبقه 3 ، واحد 8

تلفن

07433229736
09010156001
09034561166

ایمیل

newsmola@yahoo.com

رفتن به نوارابزار